Silence – dzisiaj polska premiera

Kasjan Nowak | @Kasjan_Nowak | | Przeczytasz w 1 minutę

Dziś do polskich sklepów trafiło Silence – gra przygodowa od studia Daedalic Entertainment (Deponia, Memoria, Blackguards). Jej dystrybutorem jest cdp.pl.

Polscy fani znajdą w pudełku z grą w wersji PC niespodziankę – darmową pierwszą odsłonę gry, czyli The Whispered World z 2009 roku. Kolejne prezenty to 84-stronicowy unikatowy artbook oraz dwustronny plakat.

Co warte podkreślenia, Silence ukazał się w pełnej polskiej wersji językowej. W nagraniach wzięli udział m.in. Bernard Lewandowski, który mimo młodego wieku zdubbingował już kilkadziesiąt filmów, seriali i gier (m.in. Janek z Wiedźmina 3 i Mowgli z „Księgi Dżungli”), oraz Milena Gąsiorek, znana choćby z „Bardzo Fajnego Giganta”.

W Silence gracz wciela się w szesnastoletniego chłopaka imieniem Noah, poszukującego swojej młodszej siostry Renie, która zaginęła w czasie wojny. Wyrusza za nią do świata snów Silence, gdzie przywdziewa kostium klauna Sadwicka, znanego fanom pierwszej części.

Nasza recenzja Silence pojawi się już niedługo.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów