Gra strategiczna A Year Of Rain od dzisiaj dostępna w Early Access

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 2 min.
A Year Of Rain
A Year Of Rain

Daedalic Entertainment ogłosiło wydanie drużynowej gry strategicznej  zatytułowanej A Year Of Rain. Tytuł jest dostępny w programie Steam Early Access na platformie Steam.

A Year Of Rain łączy w sobie cechy klasycznego RTS-a, jak rozbudowa siedziby czy głęboka kampania fabularna wzbogacona cutscenkami i wstawkami narracyjnymi. Gra od początku opracowana była z myślą o rozgrywce wieloosobowej dla dwóch graczy. Premierowa wersja wczesnego dostępu obejmuje obszerną kampanię fabularną, grywalną w trybie dla pojedynczego gracza lub w trybie kooperacji. Klasyczny tryb Skirmish (2 na 2) idealnie nadaje się, aby wypróbować rywalizację lub współpracę na wszystkich poziomach umiejętności. Na początku rozgrywki członkowie drużyny wybiorą jedną z ról (Tank, Damage lub Support). Każda z nich daje oddziałom inne korzyści, dzięki czemu możliwe są różnorakie kombinacje strategiczne i efekty synergiczne.

A Year Of Rain osadzone jest w niebezpiecznym, fantastycznym świecie. W grze dostępne są trzy grywalne frakcje: zamożny House Rupah, który rości sobie prawa do dzikich terenów w imię cywilizacji, armia nieumarłych Restless Regiment, żądna krwi i gorliwie oddana swojemu mrocznemu przywódcy oraz Wild Banners, czyli zlepek samotnych nomadów, potwornych humanoidów oraz ocalałych plemion, zaciekle walczących o każdy skrawek ziemi. Poniżej możecie obejrzeć zwiastun gry.

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów