Sieciowa strzelanka World War 3 będzie grywalna na tegorocznym Gamescomie

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
World War 3 (3)
World War 3

World War 3, sieciowa strzelanka taktyczna od polskiego studia The Farm 51, będzie grywalna podczas tegorocznych targów Gamescom, które tradycyjnie odbędą się w sierpniu w Kolonii. Na halach entertainment czekać będzie na graczy stoisko WW3, na którym będzie można zmierzyć się z innymi uczestnikami targów w starciach na wiernie odwzorowanych ulicach takich europejskich miast jak Warszawa, Berlin czy Moskwa.

Kamil Bilczyński, szef i dyrektor kreatywny projektu World War 3, jest podekscytowany nadchodzącą prezentacją gry:

Gorąco zapraszamy wszystkich zainteresowanych World War 3 do spotkania na Gamescomie. Będzie to pierwsza okazja aby przetestować grę i wymienić się uwagami odnośnie jej rozwoju w przyszłości – wasza opinia jest dla nas kluczowa.

Zapowiedziana w maju gra World War 3, może namieszać w towarzystwie sieciowych pierwszoosobowych shooterów. Projekt wygląda bardzo ambitnie i jeśli twórcy poradzą sobie z mechaniką i stworzą satysfakcjonujący felling broni, to produkcja może okazać się hitem.

Gra w na platformie Steam w wersji Early Access pojawi się jeszcze w 2018 roku. Poniżej prezentujemy nowe screeny z produkcji gliwickiego dewelopera.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów