Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PUBLICYSTYKA

Sieć 5G już w Polsce. Co warto wiedzieć o tej technologii?

5g
5g

Chcesz korzystać z szybkiej sieci 5G? W Planie komórkowym Orange Flex to możliwe! Sieć 5G w Polsce zyskuje na popularności – sprawdź z nami, co oferuje Orange Flex i jaki jest zasięg 5G.

Orange Flex – Plan komórkowy z siecią 5G

Orange Flex to elastyczny Plan komórkowy, którym zarządzasz w 100% samodzielnie poprzez aplikację mobilną. Możesz zmieniać go kiedy chcesz, a wszystko bez wiążących umów i podpisów. To nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y w Polsce i w roamingu w UE. W Orange Flex masz do dyspozycji różne Passy, czyli pakiety nielimitowanych gigabajtów internetu na ulubione rozrywki. Wybierz Music Pass, jeśli lubisz słuchać godzinami muzyki i podcastów m.in. na Spotify, Tidal, Apple Music lub Game Pass, jeśli jesteś fanem gier. Z Video Pass możesz natomiast oglądać ulubione filmy i seriale np. na Netflixie, HBO, VOD i materiały na YouTube bez pomniejszania pakietu GB internetu. Dodatkowo w każdym Planie w Orange Flex masz zagwarantowany Social Pass, czyli internet bez limitu na popularne social media jak Facebook, Messenger czy Instagram – zawsze pozostaniesz w kontakcie z bliskimi.

Dlaczego warto być Flex?

  • Intuicyjna obsługa przez aplikację mobilną. Szybko, sprawnie i prosto.
  • Dodatkowa karta SIM lub e-SIM za 0 zł. Możesz korzystać z numeru telefonu na kilku urządzaniach dzięki elektronicznej karcie e-SIM, którą z łatwością zainstalujesz na tablecie, drugim smartfonie czy smartwatchu.
  • Dzielenie się GB internetu ze znajomymi, którzy też korzystają z Flexa.
  • Dodatkowe Passy i cykliczne zniżki w Klubie Flex.
  • Miesiąc HBO GO w prezencie.

5G w Orange Flex

W Orange Flex masz do wyboru cztery Plany komórkowe z różną liczbą GB internetu. Oferta 100 GB pozwala na korzystanie z ultraszybkiej i niezawodnej sieci 5G. Jak być 5G w Orange Flex?

  • Wybierasz Plan w Orange Flex ze 100 GB internetu za 80 zł. Sprawdź 5G w Orange Flex – https://flex.orange.pl/oferta/5g.
  • Korzystasz ze smartfona obsługującego technologię 5G. To na przykład nowe modele iPhone’a 12, Xiaomi Mi 10, Huawei P40 czy Samsunga Galaxy S20.
  • Jesteś w zasięgu 5G.

Sieć 5G w Polsce – zasięg

astanawiasz się, czy możesz korzystać z sieci najnowszej, piątej generacji? Łatwo sprawdzisz to na mapie zasięgu 5G Orange. Obecnie sieć 5G jest dostępna dla ponad 6 mln użytkowników w Polsce.

Program #hello5G Orange jest uruchomiony aż na 1600 stacjach bazowych, co umożliwia korzystanie z sieci 5G mieszkańcom takich lokalizacji, jak: Warszawa, Kraków, Łódź, Poznań, Wrocław, Górnośląski Okręg Przemysłowy, Kielce, Płock, Opole, Częstochowa, Rzeszów, Bielsko-Biała.

Orange 5G – co umożliwia?

Co sieć najnowszej, piątej generacji umożliwia w praktyce? Płynne korzystanie z internetu, rozmowy i wideorozmowy bez cięć, a także niski ping i brak lagów, dzięki którym internetowe rozgrywki będą jeszcze bardziej wciągające. Z 5G w Orange możesz także oglądać interesujące programy na żywo w jakości 4K. Technologia 5G to po prostu coraz szybsze i bardziej niezwodne, stabilne łącze.

5G w Orange Flex to dobre rozwiązanie dla wszystkich – rodzin, studentów czy właścicieli małych biznesów. Sieć 5G pozwala na jednoczesne korzystanie z łącza wielu użytkownikom, bez utraty jakości w transmisji danych. Możesz bardzo szybko przesyłać i pobierać pliki – film ściągniesz nawet w kilka sekund!

Technologia 5G zdaje się być niezastąpiona, by internet działał optymalnie – filmy nie zacinały się, a pliki pobierały szybko i sprawnie, mimo ciągle rosnącej liczby użytkowników sieci. Korzystanie z sieci 5G jest szczególnie pomocne w dużych miastach, gdzie na niewielkiej przestrzeni z sieci komórkowej korzysta wiele osób.

Sieci najnowszej generacji zapewniają łączność miliardom urządzeń, tworząc Internet Rzeczy (IoT). To komunikujące się urządzenia, smart budynki i maszyny, a także rozwój wirtualnej rzeczywistości (VR). Sieć 5G pozwoli w przyszłości na rozwój interaktywnych, bezpiecznych miast i osiedli oraz na usprawnienie działania sygnalizacji świetlnej, dostosowując ją do warunków panujących na drodze.

Advertisement. Scroll to continue reading.
Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Advertisement

Zobacz także...

XSX

Microsoft po raz kolejny zaprezentował listę gier, które trafią do biblioteki Xbox Game Pass w przeciągu następnych dwóch tygodni. Najsmakowitszym kąskiem dla wielu z...

RECENZJE GIER

Sześcienne szkielety powstają ze switchowego grobu, by zawojować rynek PC… Dobra, to nie był dobry początek. Dość długo zastanawiałem się, co zrobić ze Skellboy:...

TANIE GRANIE

Epic Games umożliwił graczom przypisanie przez najbliższy tydzień gry Galactic Civilizations III za darmo do swojego konta w sklepie Epic Games Store.  Galactic Civilizations III to...

PUBLICYSTYKA

Jeśli już zdążyliście wyjąć pochodnie, naostrzyć kołki i pożyczyć od dziadka widły, to stop! Nie szturmujcie siedziby redakcji, bo mnie tam nie ma. Musicie...

Advertisement