Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PUBLICYSTYKA

Sieć 5G już w Polsce. Co warto wiedzieć o tej technologii?

5g
5g

Chcesz korzystać z szybkiej sieci 5G? W Planie komórkowym Orange Flex to możliwe! Sieć 5G w Polsce zyskuje na popularności – sprawdź z nami, co oferuje Orange Flex i jaki jest zasięg 5G.

Orange Flex – Plan komórkowy z siecią 5G

Orange Flex to elastyczny Plan komórkowy, którym zarządzasz w 100% samodzielnie poprzez aplikację mobilną. Możesz zmieniać go kiedy chcesz, a wszystko bez wiążących umów i podpisów. To nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y w Polsce i w roamingu w UE. W Orange Flex masz do dyspozycji różne Passy, czyli pakiety nielimitowanych gigabajtów internetu na ulubione rozrywki. Wybierz Music Pass, jeśli lubisz słuchać godzinami muzyki i podcastów m.in. na Spotify, Tidal, Apple Music lub Game Pass, jeśli jesteś fanem gier. Z Video Pass możesz natomiast oglądać ulubione filmy i seriale np. na Netflixie, HBO, VOD i materiały na YouTube bez pomniejszania pakietu GB internetu. Dodatkowo w każdym Planie w Orange Flex masz zagwarantowany Social Pass, czyli internet bez limitu na popularne social media jak Facebook, Messenger czy Instagram – zawsze pozostaniesz w kontakcie z bliskimi.

Dlaczego warto być Flex?

  • Intuicyjna obsługa przez aplikację mobilną. Szybko, sprawnie i prosto.
  • Dodatkowa karta SIM lub e-SIM za 0 zł. Możesz korzystać z numeru telefonu na kilku urządzaniach dzięki elektronicznej karcie e-SIM, którą z łatwością zainstalujesz na tablecie, drugim smartfonie czy smartwatchu.
  • Dzielenie się GB internetu ze znajomymi, którzy też korzystają z Flexa.
  • Dodatkowe Passy i cykliczne zniżki w Klubie Flex.
  • Miesiąc HBO GO w prezencie.

5G w Orange Flex

W Orange Flex masz do wyboru cztery Plany komórkowe z różną liczbą GB internetu. Oferta 100 GB pozwala na korzystanie z ultraszybkiej i niezawodnej sieci 5G. Jak być 5G w Orange Flex?

  • Wybierasz Plan w Orange Flex ze 100 GB internetu za 80 zł. Sprawdź 5G w Orange Flex – https://flex.orange.pl/oferta/5g.
  • Korzystasz ze smartfona obsługującego technologię 5G. To na przykład nowe modele iPhone’a 12, Xiaomi Mi 10, Huawei P40 czy Samsunga Galaxy S20.
  • Jesteś w zasięgu 5G.

Sieć 5G w Polsce – zasięg

astanawiasz się, czy możesz korzystać z sieci najnowszej, piątej generacji? Łatwo sprawdzisz to na mapie zasięgu 5G Orange. Obecnie sieć 5G jest dostępna dla ponad 6 mln użytkowników w Polsce.

Program #hello5G Orange jest uruchomiony aż na 1600 stacjach bazowych, co umożliwia korzystanie z sieci 5G mieszkańcom takich lokalizacji, jak: Warszawa, Kraków, Łódź, Poznań, Wrocław, Górnośląski Okręg Przemysłowy, Kielce, Płock, Opole, Częstochowa, Rzeszów, Bielsko-Biała.

Orange 5G – co umożliwia?

Co sieć najnowszej, piątej generacji umożliwia w praktyce? Płynne korzystanie z internetu, rozmowy i wideorozmowy bez cięć, a także niski ping i brak lagów, dzięki którym internetowe rozgrywki będą jeszcze bardziej wciągające. Z 5G w Orange możesz także oglądać interesujące programy na żywo w jakości 4K. Technologia 5G to po prostu coraz szybsze i bardziej niezwodne, stabilne łącze.

5G w Orange Flex to dobre rozwiązanie dla wszystkich – rodzin, studentów czy właścicieli małych biznesów. Sieć 5G pozwala na jednoczesne korzystanie z łącza wielu użytkownikom, bez utraty jakości w transmisji danych. Możesz bardzo szybko przesyłać i pobierać pliki – film ściągniesz nawet w kilka sekund!

Technologia 5G zdaje się być niezastąpiona, by internet działał optymalnie – filmy nie zacinały się, a pliki pobierały szybko i sprawnie, mimo ciągle rosnącej liczby użytkowników sieci. Korzystanie z sieci 5G jest szczególnie pomocne w dużych miastach, gdzie na niewielkiej przestrzeni z sieci komórkowej korzysta wiele osób.

Sieci najnowszej generacji zapewniają łączność miliardom urządzeń, tworząc Internet Rzeczy (IoT). To komunikujące się urządzenia, smart budynki i maszyny, a także rozwój wirtualnej rzeczywistości (VR). Sieć 5G pozwoli w przyszłości na rozwój interaktywnych, bezpiecznych miast i osiedli oraz na usprawnienie działania sygnalizacji świetlnej, dostosowując ją do warunków panujących na drodze.

Advertisement. Scroll to continue reading.
Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Advertisement

Zobacz także...

PUBLICYSTYKA

Wolfenstein zmieniał się z czasem – każda kolejna odsłona nosi znamiona innych trendów panujących w branży w momencie jej premiery, co dla growych historyków...

PUBLICYSTYKA

Bitcoin przebojem wdarł się do świata finansów. Już nie tylko indywidualni traderzy, ale także znaczący inwestorzy instytucjonalni decydują się na inwestowanie w niego i...

RECENZJE GIER

Blisko siedemnaście lat temu na rynku ukazała się produkcja studia Elixir – Evil Genius. Nowatorska strategia, w której budowaliśmy bazę dla złego geniusza. Parodia...

XSX

Microsoft ogłosił listę nowych gier, które trafią do biblioteki Xbox Game Pass w kwietniu. Choć nie imponuje ona swoją długością, znalazło się na niej...

Advertisement