Shoot’em up Astebreed trafi na Nintendo Switch

| @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 1 minutę

Wydawca Active Gaming Media wraz ze studiem Edelweiss zapowiedział dzisiaj wydanie na konsoli Nintendo Switch gry Astebreed, dynamicznego shoot’em upa z elementami slashera. Produkcja na rynku pierwotnie zadebiutowała na komputerach osobistych w 2014 roku oraz trzy lata temu na konsoli PlayStation 4.

Switchowa wersja Astebreed zaoferuje graczom nowy tryb, nazwany Arrange Mode, dodatkowe rozdziały i ulepszenia, nową muzykę, usprawnione zachowania przeciwników i wiele więcej. Dokładna data premiery na ten moment nie została ujawniona. Zwiastun produkcji zobaczycie poniżej.

Astebreed – Zwiastun produkcji:

Źródło: https://gematsu.com/2018/09/astebreed-coming-to-switch

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

TWEETS

Tekken 7 – Negan z The Walking Dead i Julia trafią do gry jeszcze w tym miesiącu https://t.co/1ev08Of69D https://t.co/grNomDuPVz
Final Fantasy XV – Episode Ardyn z dokładną datą premiery, prolog w w formie anime już dostępny… https://t.co/eiHCtboPQg

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch