Sakuna: Of Rice and Ruin z krótkim materiałem z rozgrywki

Bartosz Zając | @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 1 minutę

Studio Edelweiss udostępniło dzisiaj krótki materiał z rozgrywki Sakuna: Of Rice and Ruin, prezentujący jedną z wielu umiejętności głównej bohaterki. Twórcy postanowili tym razem skupić się na starciach z przeciwnikami i możliwości odbijania nadlatujących strzał lub bomb rzuconych w naszym kierunku. Sakunę w sprytny sposób likwidującą wrogów zobaczycie poniżej.

W najnowszej produkcji studia Edelweiss wcielimy się w postać tytułowej bogini żniw o imieniu Sakuna, która zostaje wygnana na niebezpieczną wyspę z grupą wyrzutków. Podczas oswajania wyspy poprzez pokonywanie demonów, znajdzie nowy dom w górskiej wiosce i postanowi udowodnić, że jest godna swojego tytułu, zbierając ryż i poprawiając życie ludzi.

Sakuna: Of Rice and Ruin zostanie wydane na Zachodzie zimą tego roku, jednak nie wiadomo, czy gra otrzyma pudełkowe wydanie tak, jak w przypadku rynku japońskiego.

Sakuna: Of Rice and Ruin – Najnowszy materiał:

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów