Shoot’em up Astebreed trafi na Nintendo Switch na początku listopada

Bartosz Zając | @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 1 minutę

Dobre wieści dla fanów shoot’em upów. Najnowszy wpis w Australijskim eShopie zdradził dzisiaj dokładną datę premiery Astebreed od studia Edelweiss na konsoli Nintendo Switch. W dynamicznego shoot’em upa z elementami slashera na najnowszym sprzęcie Nintendo mamy zagrać już na początku przyszłego miesiąca, 7 listopada.

Informacja ta wciąż nie została potwierdzona przez wydawcę, więc warto traktować ją jako plotkę. Produkcja na rynku pierwotnie zadebiutowała na komputerach osobistych w 2014 roku oraz trzy lata temu na konsoli PlayStation 4.

Switchowa wersja Astebreed zaoferuje graczom nowy tryb, nazwany Arrange Mode, dodatkowe rozdziały i ulepszenia, nową muzykę, usprawnione zachowania przeciwników i wiele więcej. Dokładna data premiery na ten moment nie została ujawniona. Zwiastun produkcji zobaczycie poniżej.

Astebreed – Zwiastun produkcji:

Źródło: https://gematsu.com/2018/10/astebreed-for-switch-launches-november-7

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów