Serial Cleaner zadebiutuje jutro na platformie Steam w fazie Early Access

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 2 min.

Serial Cleaner to najnowsza produkcja studia iFun4all. Graz zadebiutuje w modelu Early Access na Steamie już 29 września i będzie dostępna w promocyjnej cenie USD/EUR 9,99. Warto nie zwlekać z jej zakupem, gdyż w dniu premiery pełnej wersji cena Serial Cleanera wzrośnie do USD/EUR 14,99.

Michal Mielcarek, CEO iFun4All, z wielkim optymizmem podchodzi do premiery gry:

Serial Cleaner to nasza największa produkcja do tej pory. Gra spotkała się z rewelacyjnym przyjęciem na targach PAX West, Gamescom i podczas innych wydarzeń dla graczy. Jesteśmy przekonani, że Early Access sprawi, że wielu graczy na całym świecie nie tylko usłyszy o Serial Cleanerze, ale też pomoże nam uczynić naszą grę jeszcze lepszą.

Oto premierowy zwiastun Serial Cleaner

Najważniejsze informacje o Serial Cleaner

Jest to szybka gra akcji z elementami skradanki, kładąca nacisk na fabułę oraz charakteryzująca się wyjątkowym stylem graficznym, inspirowanym estetyką lat 70. XX wieku. Gracz wciela się w zawodowego czyściciela, którego zadaniem jest usunąć z miejsca zbrodni ciała ofiar, ślady krwi, narzędzia mordu i inne dowody, a wszystko to pod czujnym okiem patrolujących okolicę policjantów.

Główne cechy gry:

  • Rozgrywka 2D z perspektywy lotu ptaka.
  • Ostra jak brzytwa, stylizowana grafika, która sprawia, że Serial Cleaner pod tym względem wyróżnia się spośród innych gier tego typu
  • Szereg zróżnicowanych typów przeciwników sprawia, że gracze muszą się liczyć z wieloma wyzwaniami.
  • Rozgrywka stanowi połączenie zręcznościowego stylu gry z jasno określonymi celami na każdym poziomie.
  • Szeroki wybór dostępnych trybów gry zachęca do wielokrotnego przechodzenia jej przechodzenia.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów