Polski hit dostępny za grosze na Nintendo Switch!

Kacper Cembrowski | @_Diabe | | Przeczytasz w 1 minutę

Dzisiaj w sklepie Nintendo eShop pojawiła się naprawdę wspaniała promocja. Serial Cleaner, produkcja rodzimego studia Draw Distance, którego CEO jest Michał Mielcarek, dostępna jest na Nintendo Switch za jedynie 6 zł. Jeśli jeszcze jakimś cudem nie graliście w tę świetną produkcję, to w tym momencie nie macie już żadnych wymówek.

Serial Cleaner to szybka gra akcji z elementami skradanki, kładąca nacisk na fabułę oraz charakteryzująca się wyjątkowym stylem graficznym, inspirowanym estetyką lat 70. XX wieku. Gracz wciela się w zawodowego czyściciela, którego zadaniem jest usunąć z miejsca zbrodni ciała ofiar, ślady krwi, narzędzia mordu i inne dowody, a wszystko to pod czujnym okiem patrolujących okolicę policjantów.

Naszą recenzję produkcji w wersji na Nintendo Switch znajdziecie pod tym linkiem. Jeśli chcecie od razu zakupić grę, odsyłam tutaj.

Zwiastun produkcji w wersji na Switcha

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów