Serial Cleaner otrzyma nowy tryb ułatwiający rozgrywkę

| @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Serial Cleaner Screen6
Serial Cleaner

Gra Serial Cleaner od rodzimego studia iFun4All, wzbogaci się jeszcze w tym tygodniu o nową, darmową zawartość. Tryb o nazwie Easier to Clean zawita do gry już 29 listopada i będzie dostępny wyłącznie na platformie Steam.

Easier to Clean znacznie ułatwi rozgrywkę i sprawi, że gra stanie się bardziej przystępna. Gracze będą mieli okazję sprawdzić kampanię fabularną z nowymi ułatwieniami, stworzonymi z myślą o bardziej casualowej rozgrywce. Policjanci będą mniej chętnie reagować na przebiegającego protagonistę, poruszać się wolniej, a główny bohater nie będzie aż tak hałaśliwy. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby cieszyć się rozgrywką na wysokim poziomie trudności – wystarczy wybrać tryb Hardcore.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

TWEETS

Tekken 7 – Negan z The Walking Dead i Julia trafią do gry jeszcze w tym miesiącu https://t.co/1ev08Of69D https://t.co/grNomDuPVz
Final Fantasy XV – Episode Ardyn z dokładną datą premiery, prolog w w formie anime już dostępny… https://t.co/eiHCtboPQg

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch