Serial Cleaner debiutuje na konsoli Nintendo Switch

Serial Cleaner
Serial Cleaner

Produkcja polskiego dewelopera iFun4all pt. Serial Cleaner zadebiutowała dzisiaj na konsoli Nintendo Switch. Tytuł dostępny jest w eShopie za 60 zł.

Jest to szybka gra akcji z elementami skradanki, kładąca nacisk na fabułę oraz charakteryzująca się wyjątkowym stylem graficznym, inspirowanym estetyką lat 70. XX wieku. Gracz wciela się w zawodowego czyściciela, którego zadaniem jest usunąć z miejsca zbrodni ciała ofiar, ślady krwi, narzędzia mordu i inne dowody, a wszystko to pod czujnym okiem patrolujących okolicę policjantów.

Główne cechy gry:

  • Rozgrywka 2D z perspektywy lotu ptaka.
  • Ostra jak brzytwa, stylizowana grafika, która sprawia, że Serial Cleaner pod tym względem wyróżnia się spośród innych gier tego typu
  • Szereg zróżnicowanych typów przeciwników sprawia, że gracze muszą się liczyć z wieloma wyzwaniami.
  • Rozgrywka stanowi połączenie zręcznościowego stylu gry z jasno określonymi celami na każdym poziomie.
  • Szeroki wybór dostępnych trybów gry zachęca do wielokrotnego przechodzenia jej przechodzenia.

„Serial Cleaner” to trzeci tytuł produkcji krakowskiego gamedevelopera dostępny na Nintendo Switch. W połowie listopada w Nintendo eShop zadebiutowała gra „Green Game: TimeSwapper”. Po dwóch tygodniach od premiery sprzedaż liczona jest w tysiącach, a w przypadku “Serial Cleanera” aspiracje spółki są jeszcze wyższe.

24 listopada w Nintendo eShop pojawiła się gra Red Game Without a Great Name. Tytuł jest dostępny w Europie, Australii, Noewj Zelandii i Republice Południowej Afryki. Premiera gry w Ameryce Północnej została przełożona z przyczyn wewnętrznych Nintendo i w związku z tym spółka uznała, że pierwszym najlepszym terminem wydania gry będzie 7 grudnia.


Źródło: Informacja prasowa