Sequel Sunset Overdrive nie musi być tytułem ekskluzywnym dla platform Microsoftu

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę

Sunset Overdrive od studia Isomniac Games, to jeden z najlepszych tytułów na wyłączność dla konsoli Xbox One. Choć gra debiutowała w październiku 2014, to od tego czasu nie było słychać mniej lub bardziej wiarygodnych plotek na temat ewentualnego powstawania drugiej części. Jeden z dziennikarzy Game Informer zapytał Teda Pricea, prezydenta Isomniac Games, dlaczego jeszcze nie doszło do powstania sequela Sunset Overdrive. Ten odpowiedział odpowiedział:

Powinieneś zapytać Microsoft. Jednak z pomocą Microsoftu, czy bez niej Sunset Overdrive powróci.

Obecnie Isomniac Games pracuje nad grą Spider-Man, która ukaże się wyłącznie na konsoli PlayStation 4. Studio tworzy także grę na gogle wirtualnej rzeczywistości zatytułowaną The Unspoken. Tak więc jeśli nawet deweloper ma plan stworzenia Sunset Overdrive 2, to może go nie zdążyć zrealizować dla obecnej generacji konsol.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów