Plotka: Marvel’s Spider-Man 2 zadebiutuje w 2021 roku

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Marvel's Spider Man
Marvel's Spider Man

Jak donosi serwis Daily Gaming Report, jeszcze w tym roku ma zostać ogłoszona gra Marvel’s Spider-Man 2, której premiery mamy się spodziewać w połowie 2021 roku. Tytuł ma być oczywiście dostępny wyłącznie na konsole PlayStation 5.

Według doniesień, świat gry będzie oparty na mapie Spider-Mana z 2018 roku, ale z rozbudowanymi dzielnicami Queens oraz  Brooklyn, w których urodzili się Peter Parker i Miles Morales. Pojawienie się tego drugiego jako grywalnej postaci, ma być jedną z największych niespodzianek. Milesa to afro-latynoski nastolatek, który po śmierci Petera Parkera, przejął jego rolę. Postać ta po raz pierwszy pojawiła się w 2011 roku w komiksie Ultimate Fallout.

O historii nie wiemy zbyt wiele. Zdradzono jedynie, że główny wątek ma dotyczyć Oscorp Industries, a akcja gry toczyć się będzie zarówno latem jak i zimą. Na liście głównych antagonistów znajdą się takie postacie jak Venom, Green Goblin, Carnage i Mysterio.

Źródłem plotki jest forum serwisu Reddit, dlatego należy podchodzić do niej z dystansem.

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów