Sunset Overdrive na PC – Amazon ujawnił datę premiery?

Bartosz Zając | @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 1 minutę

Na początku listopada poinformowaliśmy was, że Sunset Overdrive w wersji na PC zostało ocenione przez agencję ESRB, odpowiedzialną za określanie kategorii wiekowych w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Był to już drugi przeciek tego typu, sugerujący rychłe wydanie gry na komputerach osobistych. Wszystko wskazuje na to, że wkrótce faktycznie do tego dojdzie.

Dzisiaj w ofercie Amazonu pojawiła się nowa oferta dedykowana Sunset Overdrive, właśnie w wersji na komputery osobiste. Według opisu gry, będzie to kompletna edycja, zawierająca wszystkie dodatki wydane na przestrzeni lat. Amazon ujawnił również informacje dotyczące daty premiery oraz ceny. Sunset Overdrive na PC ma zadebiutować już za 4 dni, 16 listopada w cenie $19,99. Pełen wpis zobaczycie pod tym linkiem.

Sunset Overdrive na PC – Oferta na Amazonie:

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów