Sekiro: Shadows Die Twice – Kitao ujawnia więcej szczegółów na temat gry

Kacper Cembrowski | @_Diabe | | Przeczytasz w 1 minutę
Sekiro Shadow Die Twice 2 800x450

Niedawno w wywiadzie dla VG247 menedżer ds. komunikacji studia FromSoftwareYasuhiro Kitao, przybliżył, jak dużą produkcją będzie Sekiro: Shadows Die Twice.

Kitao nie określił ile godzin zajmie przejście gry. Mówił, że wynika to głównie z faktu, iż każdy gracz będzie inaczej sobie radził w świecie produkcji. Ogromny wpływ na to będzie miał poziom trudności Sekiro, który jak każda gra FromSoftware, będzie stał na wysokim poziomie. Wiele będzie zależało więc od umiejętności grającego.

Yasuhiro wspomniał również, że pod względem wielkości Sekiro będzie bardzo zbliżone do najnowszej, trzeciej odsłony Dark Souls oraz ekskluzywnej dla konsoli PlayStation 4 gry Bloodborne.

Niedawno, podczas targów Gamescom, poznaliśmy zawartość edycji kolekcjonerskiej Sekiro: Shadows Die Twice. Więcej informacji na ten temat znajdziecie pod tym linkiem. FromSoftware udostępniło również mnóstwo materiałów z gry, wszystkie możecie zobaczyć tutaj.

Sekiro: Shadows Die Twice zadebiutuje na konsole PlayStation 4 i Xbox One oraz komputery osobiste z systemem Windows już 22 marca 2019 roku.

Sekiro: Shadows Die Twice – zwiastun produkcji

 

Źródło: https://www.vg247.com/2018/08/24/sekiro-shadows-die-twice-length-playtime-dark-souls-3-bloodborne/amp/

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów