Sekiro: Shadows Die Twice bez mikrotransakcji

Jakub Smolak | | Przeczytasz w 1 minutę

Wbrew temu, czego obawiali się czekający na Sekiro: Shadows Die Twice, gra nie będzie zawierała mikrotransakcji. Poinformował o tym dział PR. Plotki o ewentualnych dodatkowych płatnościach wynikały z informacji podanych w angielskim PlayStation Store. Jak widać, okazało się to zwyczajnym błędem. Przypomnijmy, że Sekiro: Shadows Die Twice zadebiutuje na PlayStation 4, Xbox One oraz PC 22 marca przyszłego roku.

Sekiro Shadow Die Twice 2 800x450

Akcja Sekiro: Shadows Die Twice będzie rozgrywała się w Japonii. Wcielimy się w samuraja, który będzie musiał stawić czoła przeciwnikom nie z tego świata. Gra powinna zainteresować graczy rozbudowanym systemem walki, przypominającym połączenie rozgrywki z serii Souls z popularnym swego czasu Tenchu. Poniżej możecie obejrzeć gameplay, który zaprezentowany został na niedawno minionych targach Gamescom.

Sekiro: Shadows Die Twice – gameplay

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów