Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PC

Sekiro Shadows Die Twice dostanie własny komiks

Sekiro Shadows Die Twice zadebiutowało miesiąc temu, więc sporo graczy już ukończyło najnowszą produkcję From Software. To jednak nie koniec odkrywania tajemnic feudalnej Japonii.

Wszystko za sprawą nadchodzącego komiksu opowiadającego historię jednego z nieumarłych (Hanbei), który pomaga nam w opanowaniu wielu technik przydatnych podczas walk z przeciwnikami.

Sekiro Gaiden: Shinazu Hanbei zadebiutuje 27 maja bieżącego roku. Manga będzie dostępna do czytania online na stronie Kadokawa. Za rysunki odpowiedzialny jest Shin Yamamoto, znany między innymi z prac nad Monster Hunter.

Sekiro Gaiden Shinazu Hanbei Manga

Sekiro pojawiło się pod koniec marca tego roku i zebrało wiele przychylnych recenzji, choć niektórych zniechęcił wysoki poziom trudności produkcji.

Warto dodać, że Sekiro Shadows Die Twice zanotowało również świetną sprzedaż, wynoszącą 2 mln egzemplarzy w zaledwie 10 dni od swojej premiery. To więcej od Dark Souls III, które sprzedało się w takim samym okresie w liczbie 1,4 mln kopii.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Zobacz także...

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

Advertisement