Sekiro Shadows Die Twice dostanie własny komiks

Krzysztof Borek | @krzysiek_borek | | Przeczytasz w 1 minutę

Sekiro Shadows Die Twice zadebiutowało miesiąc temu, więc sporo graczy już ukończyło najnowszą produkcję From Software. To jednak nie koniec odkrywania tajemnic feudalnej Japonii.

Wszystko za sprawą nadchodzącego komiksu opowiadającego historię jednego z nieumarłych (Hanbei), który pomaga nam w opanowaniu wielu technik przydatnych podczas walk z przeciwnikami.

Sekiro Gaiden: Shinazu Hanbei zadebiutuje 27 maja bieżącego roku. Manga będzie dostępna do czytania online na stronie Kadokawa. Za rysunki odpowiedzialny jest Shin Yamamoto, znany między innymi z prac nad Monster Hunter.

Sekiro Gaiden Shinazu Hanbei Manga

Sekiro pojawiło się pod koniec marca tego roku i zebrało wiele przychylnych recenzji, choć niektórych zniechęcił wysoki poziom trudności produkcji.

Warto dodać, że Sekiro Shadows Die Twice zanotowało również świetną sprzedaż, wynoszącą 2 mln egzemplarzy w zaledwie 10 dni od swojej premiery. To więcej od Dark Souls III, które sprzedało się w takim samym okresie w liczbie 1,4 mln kopii.

Źródło: https://www.playstationlifestyle.net/2019/04/29/sekiro-shadows-die-twice-manga-revealed/#/slide/1

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów