SEGA zapowiedziała konsolę Mega Drive Mini

| @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Sega Mega Drive Mini
Sega Mega Drive Mini

Zapoczątkowana przez Nintendo moda na miniaturki legendarnych konsol trwa w najlepsze. Dzisiaj w nocy odświeżenie swojej platformy zapowiedziała SEGA. 16-bitowa konsola Sega Mega Drive, znana również pod nazwą SEGA Genesis, zadebiutowała pierwotnie w 1988 roku w Japonii, a rok później pojawiła się na rynku europejskim i z wynikiem 30 mln sprzedanych egzemplarzy zajmuje 15 miejsce na liście najlepiej sprzedających się konsol w historii.

Mega Drive Mini

Konsola Sega Mega Drive Mini ma być w Japonii dostępna jeszcze w tym roku. Nie możemy mieć jednak pewności, czy azjatycka premiera pokryje się z pojawieniem konsoli na Starym Kontynencie. Sprzęt będzie platformą zamkniętą, co oznacza, że gracze nie będą mogli korzystać z posiadanych gier na pierwotną konsolę. Nie ujawniono jeszcze, ile produkcji znajdziemy na Mega Drive Mini i jakie to będą tytuły. Pewni możemy być tylko obecności Sonica.

Prezentacja Sega Mega Drive Mini

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

TWEETS

Nowy dodatek fabularny do Shadow of the Tomb Raider zadebiutuje jeszcze w tym miesiącu https://t.co/00fgJJE6Wx https://t.co/gHghvkm0Rm
GTA V w rekordowo niskiej cenie w PlayStation Store https://t.co/lx0W6Wrr7i https://t.co/38tCpdzizh

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch