Sega zapowie w tym tygodniu dwa nowe tytuły

Bartosz Zając | @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 1 minutę

Dwunastego stycznia na oficjalnym twitterowym profilu Segi pojawił się tajemniczy wpis, przedstawiający żarówkę i napis „16 stycznia”. Według wielu plotek projekt ten może być powiązany ze studiem Two Point, w którym znajdują się byli twórcy Fable/Theme Hospital, przy czym będzie to jedna z dwóch zapowiedzi firmy, zaplanowanych na ten tydzień.

Sega Interactive, czyli arcade’owy oddział Segi wystartował dzisiaj z nową stroną, odliczającą czas do ujawnienia kolejnego projektu, już 19 stycznia. W samym jej URL znajduje się słowo ‚senki’ znaczące ‚war record’ bądź ‚historia wojen’, co najprawdopodobniej odnosi się do taktycznego RPG’a wydanego w 1991 r. na Sega Mega Drive, Bahamut Senki. Jeśli zapowiedź będzie powiązana w jakiś sposób z tym tytułem, ciekawe, czy Sega planuję zwykłe odświeżenie gry, remake, czy zupełnie nową odsłonę. Tego dowiemy się już wkrótce.

AKTUALIZACJA:

Za nowy tytuł Segi już oficjalnie będzie odpowiedzialne studio Two Point:

Bahamut Senki – Intro produkcji:

Źródło: https://gematsu.com/2018/01/sega-opens-senki-arcade-game-countdown-website

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów