SEGA przedstawia nowy zwiastun Team Sonic Racing

| @MiChU_0l7 | | Przeczytasz w 1 minutę
Team Sonic Racing
Team Sonic Racing

SEGA opublikowała nowy zwiastun gry Team Sonic Racing. Najnowszy materiał przedstawia nam „drużynowe mechaniki”, dzięki którym znacząco przybliżymy się do zwycięstwa. Trailer pokazuje jak Sonic oraz jego przyjaciele współpracują i wykorzystują różnego rodzaju umiejętności.

Nowy zwiastun jest również pierwszą okazją, aby zobaczyć w akcji drużynę Rose oraz tor znajdujący się w lodowej części krainy Sonica. Rzućcie okiem na materiał i dajcie znać, jak podoba wam się kultowa postać, jaką bez wątpienia jest wspomniany sympatyczny jeż, w nowej odsłonie.

Team Sonic Racing zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch. Tytuł ten ma trafić do graczy już najbliższej zimy. Nie znamy jednak dokładnej daty premiery.

Team Sonic Racing – zwiastun „Team Mechanics”

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

TWEETS

The Walking Dead: The Final Season - znamy daty premiery wszystkich epizodów - https://t.co/sN6nseMps6 https://t.co/9MnPXEpm73
Battlefield V - jutro zobaczymy oficjalny zwiastun z Gamescom - https://t.co/EbRaskJn0F https://t.co/gL5UR4Q1T0

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch