SEGA FES 2018 – Sega zapowiada duże ogłoszenie

| @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 1 minutę

Sześć dni temu świat obiegła informacja, według której Sega miałaby przymierzać się do stworzenia konsoli Sega Mega Drive Classic w stylu ostatnich dwóch retro, mini konsol Nintendo. Jej źródłem był sam prezes firmy, Kenji Matsubara, więc bardzo możliwe, że już w trakcie startującego jutro SEGA FESTIVAL 2018 ujrzymy ten sprzęt w akcji. Dlaczego? Sega na swoim twitterowym profilu zamieściła dzisiaj post, w którym zapowiada wyjątkowe ogłoszenie na jutrzejszym festiwalu, którego żaden fan firmy nie powinien przegapić. Ciężko uwierzyć, że podanie takiej informacji tydzień przed ważnym eventem było całkiem przypadkowe i odnosiło się wyłącznie do odległych planów. Więcej szczegółów na temat tajemniczej zapowiedzi poznamy już jutro.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

TWEETS

Dragon Ball Xenoverse 2 Lite już jutro zadebiutuje na konsolach https://t.co/gwFVceIIQ6 https://t.co/xUR1hsk2jH
Blazing Chrome z nowym zwiastunem. Tytuł trafi również na konsolę Xbox One https://t.co/aiEl6CoCfP https://t.co/9CcRPiEOZw

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch