Scenariusz do filmu Uncharted jest już gotowy

| | Przeczytasz w 1 min.

Autor scenariusza do „Uncharted” Joe Carnahan (The Grey, The A-Team) na swoim Instagramie podzielił się zdjęciem okładki zapowiadając, że teraz zacznie się prawdziwa praca. Stworzony przez siebie scenariusz określił mianem „Bestii” na tle innych hollywoodzkich produkcji.

Według przewidywań portalu polygon.com zdjęcia rozpoczną się już w tym roku, a kierownictwo nad nimi przejmie Shawn Levy. Przygotowania do tej produkcji trwają od 2009 roku, a do chwili obecnej nad tytułem pracowało trzech reżyserów i dwie ekipy scenarzystów.

Passa słabych ekranizacji gier komputerowych ciągle trwa, o czym w ostatnim czasie przypomina nam niezbierający zbyt pozytywnych opinii Assassin’s Creed. Myślicie, że filmowa adaptacja serii Uncharted zapowiada się na tyle dobrze by zaskoczyć i w końcu przełamać tę niekorzystną serię? Która ekranizacja wam najbardziej przypadła do gustu? Według użytkowników serwisów Rotten Tomatoes i Metacritic najchętniej oglądane tytuły to Prince of Persia: The Sands of Time (2010) i Mortal Kombat (1995).

Źródło: http://www.polygon.com/2017/1/8/14206752/uncharted-movie-script-premiere-date