Filmowe Uncharted zadebiutuje pod koniec 2020 roku

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 2 min.

Sony ogłosiło, że ekranizacja kultowej serii gier zatytułowanej Uncharted, zadebiutuje w kinach w grudniu 2020 roku. W rolę Nathana Drake’a wcieli się Tom Holland, znany głównie z roli nowego Spider-Mana. Reżyserem filmu został Dan Trachtenberg, którego szersza publiczność może kojarzyć za sprawą Cloverfield Lane 10 i serialu Black Mirror.

Filmowe Uncharted ma już trwającą niemal dekadę historię, ale wszystko wskazuje na to, że w końcu będzie miała ono zwieńczenie. Sony po wielu latach poszukiwań trafiło na odpowiedni scenariusz i reżysera, który zamierza mu podołać. Jednak już sam wybór młodego brytyjskiego aktora na protagonistę, wywołał spore zamieszanie. Gracze oczekiwali bowiem dojrzałego mężczyzny, a nie wątłego 23-latka. Decyzja producenta jednak wydaje się uzasadniona, bowiem wydarzenia z filmu będą się rozgrywały przed wydarzeniami z gry, tak więc nie wykluczone, że Sony szykuje się na dłuższą filmową sagę. Powstanie kolejnych części będzie oczywiście uzależnione od finansowego sukcesu pierwszej odsłony.

Zdjęcia do filmowego Uncharted mają się rozpocząć w lipcu tego roku. Wciąż jednak nie znamy odpowiedzi na wiele ważnych pytań, chociażby kto wcieli się w rolę Victora Sullivana?

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów