Film Uncharted ponownie traci reżysera

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę

Kiedy w czerwcu informowaliśmy, że premiera filmowego Uncharted jest planowana na koniec 2020 roku, wydawało się, że po latach perturbacji, nic już nie zagrozi powstaniu oczekiwanej ekranizacji. Mieliśmy reżysera, aktora mającego wcielić się w młodego Nathana Dreke’a, wystarczyło skompletować resztę obsady i ruszyć ze zdjęciami. Rzeczywistość jednak ponownie okazała się brutalna dla filmowego odpowiednika kultowej serii od Naughty Dog. Otóż Dan Trachtenberg zrezygnował z reżyserowania filmu, tak więc okręt pozostał bez kapitana. Dokąd zmierza? Sony musi się postarać żeby nie ugrzązł na mieliźnie.

Powstawanie filmowego Uncharted ma zawiłą historię, która trwa już niemal dekadę. Według wiosennych doniesień zdjęcia do filmu miały wystartować tego lata, ale teraz przewiduje się, że mogą się one rozpocząć na początku przyszłego roku. Oczywiście jeśli do tego czasu uda się znaleźć reżysera. Premiera pod koniec 2020 roku, stoi więc pod wielkim znakiem zapytania.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów