Sandboxowy survival Memories of Mars zadebiutuje wiosną we wczesnym dostępie

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Memories Of Mars
Memories Of Mars

Wczesną wiosną na platformie Steam zadebiutuje w fazie Early Access produkcja studia Limbic Entertainment zatytułowana Memories of Mars. Będzie to osadzona w wielkim otwartym świecie survivalowa gra sieciowa, w której gracz będzie musiał przetrwać na nieprzyjaznej obcej planecie.

Jałowe pustkowia Czerwonej Planety nie wydają się zbyt dobrym miejscem do zamieszkania, ale problemy ze zbudowaniem dachu nad głową będą wydawać sie malutkie gdy przyjdzie nam się zmierzyć dziwnymi mechanicznymi wrogami. Stephan Winter dyrektor generalny Limbic Entertainment takimi słowami wypowiedział się na temat swojej najnowszej produkcji:

Memories of Mars zabierze graczy w epicką survivalową przygodę pełną eksploracji i walki z tajemniczymi niebezpieczeństwami Czerwonej Planety. Stworzyliśmy wciągający otwarty świat z pozornie nieskończonymi możliwościami w postępie gracza i eksploracji w połączeniu z dziwnym i ciekawym tłem odległej planety.

Ekipa pracując przy Memories of Mars jest złożona z wyjadaczy branży, pracujących wcześniej przy tworzeniu takich produkcji jak Might & Magic czy Tropico 6. Poniżej możecie obejrzeć zwiastun gry.

Zwiastun Memories of Mars

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów