Gra Thea 2: The Shattering od dziś dostępna w Early Access

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Thea 2
Thea 2

Gra Thea 2: The Shattering do studia MuHa Games, zadebiutowała dziś na platformie Steam we wczesnym dostępie. Jest to druga odsłona Thea: The Awakening, ciepło przyjętej produkcji fantasy z 2015 roku.

Sequel podobnie jak pierwowzór stanowi zgrabny miks gatunkowy łączący elementy strategii turowej, karcianki i survivalu. Mechanizmy te zostały sprawnie wplecione w niezwykły świat fantasy czerpiący garściami ze słowiańskiej mitologii.

Wesja Early Access Thea 2 zapewni graczom dostęp do całości podstawowych mechanik gry, łącznie z kooperacyjnym trybem wieloosobowym. Fani zaawansowanych gier strategicznych zyskają dostęp do wielu godzin stawiającej wyzwanie rozrywki, co zapewnia doskonałe wejście w to, co zaoferuje im pełna wersja gry. Premiera finalnej wersji Gra Thea 2: The Shattering zaplanowana jest na pierwszy kwartał 2019 roku.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów