Cyberpunkowy FPS 2084 zadebiutuje w grudniu w Early Access

| @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
2084
2084

Pierwszoosobowa strzelanka 2084 zadebiutuje 13 grudnia w Early Access na platformie Steam. Za grę odpowiada studio Feardemic, w skład którego wchodzą między innymi deweloperzy odpowiedzialni za takie produkcje jak Observer czy Layers of Fear.

2084 będzie cyberpunkowym FPS-em wzbogaconym mechaniką hakerską, tak więc nie tylko umiejętności strzeleckie będą decydowały o naszym sukcesie. Włamując się do sieci gracz będzie mógł zdobyć amunicję oraz punty życia.

Wersja Early Access ma zawierać tryb fabularny podczas ogrywania którego gracze zmierzą się z licznymi zastępami bezmyślnych bestii oraz z groźnymi bossami. Drugą formą zabawy będzie endless mode, w którym gracze mają za zadanie odpierać kolejne fale wrogów starając się uzyskać jak najwyższą pozycję w rankingu.

Premiera 2084 w finalnej wersji jest planowana na 2020 rok.

Zwiastun 2084

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

TWEETS

Rytmiczny shoot’em up Double Kick Heroes latem zadebiutuje na Nintendo Switch https://t.co/VCcGJCiXJN https://t.co/yVa4GQ9Vdx
Resident Evil 2 ze zwiastunem premierowym https://t.co/ioUV2WRNoO https://t.co/iBcpU2Rj1h

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch