Cyberpunkowy FPS 2084 zadebiutuje w grudniu w Early Access

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
2084
2084

Pierwszoosobowa strzelanka 2084 zadebiutuje 13 grudnia w Early Access na platformie Steam. Za grę odpowiada studio Feardemic, w skład którego wchodzą między innymi deweloperzy odpowiedzialni za takie produkcje jak Observer czy Layers of Fear.

2084 będzie cyberpunkowym FPS-em wzbogaconym mechaniką hakerską, tak więc nie tylko umiejętności strzeleckie będą decydowały o naszym sukcesie. Włamując się do sieci gracz będzie mógł zdobyć amunicję oraz punty życia.

Wersja Early Access ma zawierać tryb fabularny podczas ogrywania którego gracze zmierzą się z licznymi zastępami bezmyślnych bestii oraz z groźnymi bossami. Drugą formą zabawy będzie endless mode, w którym gracze mają za zadanie odpierać kolejne fale wrogów starając się uzyskać jak najwyższą pozycję w rankingu.

Premiera 2084 w finalnej wersji jest planowana na 2020 rok.

Zwiastun 2084

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów