Sakuna: Of Rice and Ruin z nowym materiałem

Bartosz Zając | @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 1 minutę

Studio Edelweiss udostępniło nowy zwiastun Sakuna: Of Rice and Ruin, platformówki z elementami RPG, jak i symulacji rolniczych, zapowiadający demo gry na tegorocznym wydarzeniu Comic Market 94, w skrócie Comiket, odbywającym się w Odaibie od 10 do 12 sierpnia.

W najnowszej produkcji studia Edelweiss wcielimy się w postać tytułowej bogini żniw o imieniu Sakuna, która zostaje wygnana na niebezpieczną wyspę z grupą wyrzutków. Podczas oswajania wyspy poprzez pokonywanie demonów, znajdzie nowy dom w górskiej wiosce i postanowi udowodnić, że jest godna swojego tytułu, zbierając ryż i poprawiając życie ludzi.

Sakuna: Of Rice and Ruin zostanie wydane na Zachodzie jesienią tego roku przez XSEED Games na PlayStation 4 i PC, jednak na ten moment nie wiadomo, czy gra otrzyma pudełkowe wydanie tak jak w przypadku rynku japońskiego.

Sakuna: Of Rice and Ruin – Najnowszy zwiastun:

Sakuna: Of Rice and Ruin – Zwiastun z E3 2018:

Źródło: https://gematsu.com/2018/08/sakuna-of-rice-and-ruin-comiket-94-trailer

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów