Rozwój Anthem nie zostanie zatrzymany przez odejście Drewa Karpyshyna z BioWare

Kacper Cembrowski | @_Diabe | | Przeczytasz w 2 min.
Anthem

Wcześniej dzisiejszego dnia dowiedzieliśmy się, że Drew Karpyshyn po raz kolejny odszedł z BioWare i dołączył do Fogbank Entertainment. Karpyshyn jest autorem kilku świetnych i znanych gier RPG, takich jak Baldur’s Gate II, Star Wars: Knights of the Old Republic czy dwie pierwsze części Mass Effect. Pracował on nadchodzącym Anthem, ale wygląda na to, że jego odejście nie wpłynie na rozwój gry.

Na swoim profilu na Twitterze dyrektor generalny BioWare, Casey Hudson, napisał, że Drew Karpyshyn zakończył pracę nad projektem przed odejściem. Główni scenarzyści i ich zespoły nadal będą rozwijać świat, postacie i historię gry.

Warto również dodać, że w listopadzie zeszłego roku Brenon Holmes z BioWare skomentował możliwość dodania loot boxów do Anthem. Według niego wiele ludzi z zespołu jest ogólnie przekonana co do skrzynek z łupami. Skomentował on również uczciwą realizację monetyzacji, mówiąc, że w grach potrzebny jest odpowiedni bilans między walutą zwykłą, a walutą premium. Dodał również, że nie podoba mu się, gdy w grach niektóre rzeczy są dostępne tylko za pomocą waluty premium.

Anthem ma pojawić się na PlayStation 4, Xbox One i PC już w przyszłym roku. Na ten moment nie znamy jeszcze dokładnej daty premiery.

Źródło: https://twitter.com/CaseyDHudson/status/972643391837122560

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów