Rozszerzenie Final Battle do Attack on Titan 2 pojawi się latem

Attack on Titan: Wings of Freedom

Attack on Titan 2 otrzyma niebawem rozszerzenie pod tytułem Final Battle zawierające aktywności związane z trzecim sezonem anime o tym samym tytule. Dodatek pobierzemy mając podstawową wersję gry, ale nawet bez niej będzie działał.

Premiera jest zaplanowana na 5 lipca bieżącego roku dla PlayStation 4, Nintendo Switch, Xboksa One i komputerów osobistych.

Pierwszą rzucającą się w oczy nowością będą nowe postaci, ma ich być aż 40, ale to nie wszystko. Będziemy mogli stoczyć walkę z Opancerzonym Tytanem i użyć nowej broni, którą jest Włócznia Piorunów.

Pojawi się nowy tryb rozgrywki, Walka o Mur. Przed rozpoczęciem rozgrywki będziemy mogli wybrać własny oddział, więc nie musimy trzymać się anime lub mangi w kwestii doboru postaci.

Attack on Titan 2 pojawiło się w marcu zeszłego roku. Gra pozwala na stworzenie własnej postaci, która przeżyje przygody tak jakby była nieodłącznym elementem uniwersum Ataku Tytanów. Ostatnio pojawił się tryb Demolki, który jest wariacją Battle Royal, gdzie 6 osobowa drużyna musi zdobyć jak najwięcej punktów, aby zwyciężyć.


Źródło: https://www.playstationlifestyle.net/2019/03/13/attack-on-titan-2-final-battle-dlc-summer-2019/