W Rocket League grało już 30 milionów graczy

Świetny wynik produkcji autorstwa Psyonix

Damian Stefański | @DStefanski | | Przeczytasz w 1 minutę

Sukcesu jaki osiągnęło Rocket League (recenzja) nie spodziewali się nawet sami twórcy. Gra debiutowała na trzech platformach PC, PlayStation 4 oraz Xbox One. Począwszy od premiery w produkcję autorstwa Psyonix zagrało już 30 milionów graczy! Dla gier Indie osiągnięcie takiego wyniki zawsze jest dużym sukcesem, ale w przypadku Rocket League, to tylko wisienka na torcie.

Ważne, aby pamiętać, że nie oznacza to 30 milionów sprzedanych egzemplarzy, ponieważ liczba obejmuje również konta gości i osoby, które współdzielą ze sobą zakupioną grę.

Rocket League to futurystyczna gra sportowa, w której drużyny złożone z opancerzonych pojazdów wyposażonych w silniki rakietowe, rywalizują ze sobą na boisku w grę opierającą się na uproszczonych zasadach piłki nożnej. Tytuł głównie skupia się na rozgrywce sieciowej oraz kooperacyjnej. Deweloperzy rozważają w przyszłości także edycję na Nintendo Switch.

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów