Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

NINTENDO

Rocket League kolejną grą na PlayStation 4 z rozgrywką międzyplatformową

Rocket League będzie kolejną grą po Fortnite z dostępem do rozgrywek międzyplatformowych. Psyonix pracuje obecnie nad dużą aktualizacją swojej produkcji, a cross play jest ich priorytetem.

Początkowo gra pozwalała na wspólne granie graczy z Xboksa One i PC, ale później do gry mogli dołączyć użytkownicy Nintendo Switch. W tej chwili wielkim nieobecnym jest jedynie PlayStation 4, ale to się zmieni wraz z wydaniem kolejnej aktualizacji.

Psyonix od samego początku chciało, żeby Rocket League gwarantowało zmagania między graczami niezależnie od tego na jakiej platformie grają. Do tej pory mogli korzystać z tego prawie wszyscy gracze z wyjątkiem użytkowników konsoli Sony.

W tej chwili nie wiemy na jakim etapie są prace nad aktualizacją, ale powinna pojawić się w niedalekiej przyszłości. Podejrzewam, że w momencie jej udostępnienia na PlayStation 4, aktualizację otrzyma również reszta platform zdolnych do grania dzięki cross play.

Dodanie cross play nie należy do najłatwiejszych przedsięwzięć, ale studio Psyonix ciężko nad tym pracuje. Wydaje się, że aktualizacja może pojawić się jeszcze w tym roku, a w oczekiwaniu na aktualizację możecie wziąć udział w dziewiątym już  sezonie Rocket League.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zobacz także...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

Advertisement