Ritual: Crown of Horns wjeżdża na Xbox One

Jakub Smolak | | Przeczytasz w 2 min.

Pod koniec lutego informowaliśmy was o premierze tej gry na PlayStation 4. Dziś grono odbiorców Ritual: Crown of Horns powiększyło się o użytkowników konsol Xbox One.  Gra zadebiutowała na tej platformie, a twórcy z rodzimego studia Draw Distance liczą na komercyjny sukces. Przypomnijmy,  że pierwotnie Ritual: Crown of Horns zadebiutowało w listopadzie zeszłego roku na PC i Nintendo Switch. Premiera gry przeszła jednak bez większego echa, co było dla mnie dość sporym zaskoczeniem. Ten osadzony na mrocznym dzikim zachodzie shooter przypadł mi do gustu, a dowodem tego jest pozytywna recenzja i wysoka ocena. Na wyróżnienie zasługuje dynamiczny , rzucający wyzwanie gameplay oraz klimatyczna oprawa. Zachęcam do zapoznania się z najnowszym muzycznym materiałem wideo promującym grę. Utwór, które obejrzeć możecie poniżej został przygotowany przez kompozytora oryginalnej ścieżki dźwiękowej.

Ritual: Crown of Horns to solidny przedstawiciel swojego gatunku. W grze wcielimy się w pół-kowboja, pół-demona wskrzeszonego magią tajemniczej wiedźmy. Ta daje bohaterowi szanse na zemstę, ale w zamian oczekuje ochrony podczas odprawiania bluźnierczych rytuałów. Jeśli gustujecie w Top-Down Shooterach, to jest to produkcja, którą powinniście sprawdzić. Zachęcam do zapoznania się z trailerem.

Ritual: Crown of Horns – Okandi x Lubas

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów