Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PC

Rico Rodriguez na 20 minutowym gameplayu z Just Cause 4

Just Cause 4
Just Cause 4

Materiał pochodzi z zamkniętego pokazu, który miał miejsce podczas tegorocznych targów gamescom. Świat Just Cause 4 jest największym światem serii i również najbardziej zróżnicowanym. Krajobrazy inspirowane są terenami Ameryki Południowej.

Warunki pogodowe generowane są proceduralnie i mogą wpływać na podejście gracza do sposobu rozgrywki. Spadochron i kombinezon powracają, ale są bardziej dopieszczone. Ulepszono ich model interakcji i animacje, co wpływa na naturalność ruchu i buduje realizm.

Tytuł ponownie zaoferuje to, co fani serii lubią najbardziej – strzelanie, latanie, wysadzanie, podczepianie dziwnych obiektów do linki. Twórcy chcą udostępnić graczom piaskownicę, na której ci będą mogli robić wszystko, co tylko przyjdzie im do głowy.

Premiera Just Cause 4 jest zaplanowana na 4 grudnia tego roku. Gra pojawi się na PC, PlayStation 4 oraz Xbox One.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zobacz także...

TESTY SPRZĘTÓW

Listopad 2020 roku to dla graczy ten wyjątkowy okres, który zdarza się raz na 6-7 lat. Dokładnie 10 listopada na rynku pojawi się konsola...

TESTY SPRZĘTÓW

W dzisiejszych czasach kamera internetowa to bardzo przydatne urządzenie. Możemy je użyć do pracy zdalnej, nauki czy stremowania naszego wizerunku w czasie gry. W...

RECENZJE GIER

Advertisement