Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PC

Rewelacyjne wyniki sprzedaży gry Wiedźmin 3: Dziki Gon w UK

Wiedźmin 3: Dziki Gon podbija cały świat i  nie ma co się dziwić, że Wyspach Brytyjskich króluje na liście najlepiej sprzedających się gier, gdyż nawet w Japonii rozchodzi się jak świeże bułeczki. Rodzima produkcja nie tylko jest rozchwytywana, ale również bije wiele rekordów i jest miedzy innymi  najlepiej sprzedającą się w pierwszym tygodniu grą tego roku. 

Mało tego, trzecia odsłona przygód Geralta, pobiła o 608% wyniki jaki na Wyspach osiągnął Wiedźmin 2 i o 53% wyniki z pierwszego tygodnia sprzedaży gry Battlefield: Hardline. 

Aż 63% sprzedanych pudełek z grą Wiedźmin 3: Dziki Gon było dedykowanych konsoli PlayStation 4, a 32% konsoli Xbox One. Na komputerach stacjonarnych, króluje dystrybucja cyfrowa, która nie jest uwzględniona w statystykach.

Lista najlepiej sprzedających się gier w UK:

1. WIEDŹMIN 3: DZIKI GON
2. FARMING SIMULATOR 15
3. GRAND THEFT AUTO V
4. FIFA 15
5. PROJECT CARS
6. WOLFENSTEIN: THE OLD BLOOD
7. BATTLEFIELD HARDLINE
8. MORTAL KOMBAT X
9. CALL OF DUTY: ADVANCED WARFARE
10. DESTINY
11. BLOODBORNE
12. DYING LIGHT
13. MINECRAFT: XBOX EDITION
14. MINECRAFT: PLAYSTATION EDITION
15. FINAL FANTASY X/X-2 HD REMASTER
16. WWE 2K15
17. TERRARIA
18. FAR CRY 4
19. HALO: THE MASTER CHIEF COLLECTION
20. FORZA HORIZON 2

2 komentarze

2 Comments

 1. fytysyty

  27 maja 2015 at 12:21

  A mógłby ktoś przeliczyć i powiedzieć ile to jest 600% lepiej niż Wiedźmin 2? Jak sprzedali 1, a teraz 6 to wyrobili 600%. Albo chociaż napiszcie ile się tych Medali sprzedało, żeby mieć jakąś wizję tego jak się na prawdę Wiesiek sprzedaje.

  • Kamil

   27 maja 2015 at 14:51

   Niestety dokładne liczby nie zostały jeszcze ujawnione. Ale jeśli do tej pory najlepiej sprzedającą się grą 2015 r. w pierwszym tygodniu sprzedaży w UK było Battlefield: Hardline, a Wiedźmin 3 pobił jego wynik o ponad 50% ,to chyba możemy sobie wyobrazić, że jest to sporo. Wyspy Brytyjskie to największy rynek gier w Europie, a polska produkcja w pierwszych dniach go zdominowała. 600% więcej kopii w porównaniu z Wiedźminem 2 wygląda astronomicznie, nie przeczę, ale trzeba pamiętać, że poprzednia odsłona ominęła konsole Sony, a to własnie na nią sprzedaje się najwięcej pudełek. Co nie zmienia faktu, że Wiedźmin 3 ma ogromną szanse stać się najlepiej sprzedającą się grą tego roku.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zobacz także...

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

Advertisement