Respawn Entertainment szuka ludzi do pracy nad Titanfall 3

Krzysztof Borek | @krzysiek_borek | | Przeczytasz w 1 minutę
Titanfall 2

Respawn Entertainment jest obecnie zajęte pracami nad nową grą w świecie Gwiezdnych Wojen, ale to nie jedyny projekt w planach dewelopera. Kolejnym jest Titanfall 3.

Studio zasłynęło za sprawą pierwszej odsłony, która pojawiła się wyłącznie na Xboksie i PC. Pomimo dobrego przyjęcia grze brakowało zawartości, w którą mogliby się rozkoszować gracze z całego świata.

Sequel było bogatszy w treść, ale pojawił się w fatalnym momencie, czyli tydzień po premierze Battlefield 1 i tydzień przed premierą Call of Duty: Infinite Warfare. Skończyło się na tym, że nawet wydanie Titanfall 2 na PlayStation 4, nie uratowało gry przed kiepskimi wynikami sprzedaży. Początkowo mówiono, że to już koniec serii, ale okazuje się, że kolejna część jednak się pojawi.

Producent szuka obecnie pracowników na parę stanowisk, które są związane z trzecią częścią gry o pilotach potężnych Tytanów. Respawn Entertainment najpierw wyda Star Wars: Jedi Fallen Order, ale ich kolejnym większym projektem może okazać się właśnie Titanfall 3.

Źródło: https://gearnuke.com/respawn-hiringtitanfall-3-job-listing/

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów