EA nie zapomniało o Titanfall 3, ale Apex Legends jest ważniejszy

Damian Stefański | @DStefanski | | Przeczytasz w 1 minutę
Titanfall
Titanfall

Electronic Arts w swoim raporcie kwartalnym przedstawiło wgląd w przyszłość swoich marek. W dokumencie wspomniano m.in. o Titanfall 3. Dla fanów strzelanek na temat tej serii jest zarówno dobra, jak i zła wiadomość.

Titanfall 3 może zostać wydane w przyszłości, ale na pewno nie w najbliższym czasie. Dyrektor wykonawczy EA Blake Jorgensen powiedział:

„Chcielibyśmy pozostawić zespół skoncentrowany na Apex Legends, nie mogę powiedzieć, czy i kiedy zostanie wydane Titanfall 3, ale na pewno nie zapomnimy o tej produkcji”.

EA ma wielkie plany związane z Apex Legends

Deweloper serii Titanfall Respawn Entertainment ma obecnie pełne ręce roboty nad rozwojem Apex Legends. Produkcja F2P przyjęła się bardzo dobrze, a liczba graczy przekroczyła niedawno 70 milionów. Nic dziwnego, że EA ma wielkie plany na 2020 związane właśnie z tą marką. Kwartalny raport opisują produkcję jako „podstawową franczyzę”.

Oprócz regularnych wydarzeń i nowych treści planowana jest również wersja mobilna. Gra ma zadebiutować w przyszłości na nowych platformach. Apex Legends jest już dostępny na PlayStation 4, Xbox One i PC. Prawdopodobnie produkcja zostanie wydana także na Nintendo Switch i nowych konsolach.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów