Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PC

EA nie zapomniało o Titanfall 3, ale Apex Legends jest ważniejszy

Titanfall
Titanfall

Electronic Arts w swoim raporcie kwartalnym przedstawiło wgląd w przyszłość swoich marek. W dokumencie wspomniano m.in. o Titanfall 3. Dla fanów strzelanek na temat tej serii jest zarówno dobra, jak i zła wiadomość.

Titanfall 3 może zostać wydane w przyszłości, ale na pewno nie w najbliższym czasie. Dyrektor wykonawczy EA Blake Jorgensen powiedział:

„Chcielibyśmy pozostawić zespół skoncentrowany na Apex Legends, nie mogę powiedzieć, czy i kiedy zostanie wydane Titanfall 3, ale na pewno nie zapomnimy o tej produkcji”.

EA ma wielkie plany związane z Apex Legends

Deweloper serii Titanfall Respawn Entertainment ma obecnie pełne ręce roboty nad rozwojem Apex Legends. Produkcja F2P przyjęła się bardzo dobrze, a liczba graczy przekroczyła niedawno 70 milionów. Nic dziwnego, że EA ma wielkie plany na 2020 związane właśnie z tą marką. Kwartalny raport opisują produkcję jako „podstawową franczyzę”.

Oprócz regularnych wydarzeń i nowych treści planowana jest również wersja mobilna. Gra ma zadebiutować w przyszłości na nowych platformach. Apex Legends jest już dostępny na PlayStation 4, Xbox One i PC. Prawdopodobnie produkcja zostanie wydana także na Nintendo Switch i nowych konsolach.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zobacz także...

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

Advertisement