Resonance of Fate 4K/HD Edition z darmowym motywem

Bartosz Zając | @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 1 minutę
Resonance Of Fate 2

Sega udostępniła w PlayStation Store darmowy motyw z Resonance of Fate 4K/HD Edition, które już wkrótce zadebiutuje w europejskim sklepie po minimalnym opóźnieniu premiery. Tło przedstawia wszystkich głównych bohaterów produkcji i jest przy tym odrobinę dynamiczne – grafika porusza się po ekranie oraz zawiera padający deszcz.

Z poziomu przeglądarki motyw możecie pobrać tutaj. W ruchu najnowsze tło od Segi będziecie mogli zobaczyć w tweecie załączonym poniżej.

Resonance of Fate po raz pierwszy zadebiutowało na konsoli PlayStation 3 i Xbox 360. Tytuł na tle pozostałych JRPG-ów wyróżniał się m.in. oryginalnym turowym systemem walki, stylistyką, nastawieniem na starcia za pomocą pistoletów i karabinów, zakręconym ulepszaniem broni oraz bardzo wysokim poziomem trudności. Kilka z tych aspektów będziecie mieli okazję zobaczyć na ostatnim zwiastunie produkcji.

Resonance of Fate 4K/HD Edition – Zwiastun:

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów