Resident Evil 2 – zapowiedziano tryb The Ghost Survivors oraz klasyczne skórki dla postaci

Bartosz Zając | @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 1 minutę
Resident Evil 2

Capcom podczas livestreamu dedykowanego Resident Evil 2 zapowiedział zupełnie nowy tryb, który za darmo zostanie udostępniony do gry jakiś czas po jej premierze oraz klasyczne skórki dla Leona i Claire. The Ghost Survivors pozwoli nam się wcielić w trzy nowe grywalne postaci (Roberta Kendo, operatora USS i córkę Burmistrza) i skupi się na losowości rozgrywki. Pojawi się w nim również specjalny sklep, w którym będziemy mogli kupić nowe przedmioty.

Więcej informacji na temat The Ghost Survivors powinniśmy poznać już wkrótce.  Klasyczne skórki natomiast w ramach specjalnej promocji dostępnej wyłącznie w Japonii zawitają do gry już 25 stycznia. Za darmo dla wszystkich graczy zostaną one udostępnione dopiero 22 marca. Jeśli jesteście ciekawi, jak Leon i Claire prezentują się w klasycznym stylu, zerknijcie do galerii załączonej poniżej.

Resident Evil 2 – Galeria:

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów