Resident Evil 2 Remake z ogromną ilością nowych materiałów

| @_Diabe | | Przeczytasz w 1 minutę

Capcom oraz mnóstwo innych mediów opublikowali dzisiaj ogromną ilość nowych materiałów z remake’u Resident Evil 2 z kampanii Leona i Claire.

Na materiałach możemy zobaczyć, jak Leon i Ada badają sytuację, podczas, gdy Claire za wszelką cenę walczy o przetrwanie w pełnym emocji pościgu z Tyrantem. Grafika na nowych materiałach jest wprost fenomenalna i niewątpliwie będziemy mieli na czym zawiesić oko podczas rozgrywki.

Resident Evil 2 Remake zadebiutuje na konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz komputerach osobistych z systemem Windows już 25 stycznia 2019 roku. Jesteście fanami serii? Czekacie na remake? Dajcie znać w komentarzach.

Materiały od studia Capcom:

Materiały od Famitsu:

Materiał od GameSpot:

Materiały od GAME Watch:

Materiały od IGN:

 

Dyskusja

Komentarzy ( 1 )

  1. Sznerik pisze:

    Kupuję na premierę w ciemno. To będzie hit. Nie mogę się już doczekać. Nie dość, że grafika powala to również modele postaci prezentują się fenomenalnie :)

Dodaj komentarz

TWEETS

Wesołe Święta we Frostpunk? Dodatek zatytułowany Opowieść Wigilijna jest już dostępny https://t.co/h06k2U6fza https://t.co/k3avucCMcJ
Sheltered – indyk w postapokaliptycznych klimatach już dostępny https://t.co/N18hrzkdTb https://t.co/OLZxu63xHa

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch