Resident Evil 2 – darmowe DLC The Ghost Survivors dostępne już dzisiaj. Zobaczcie zwiastun dodatku

Kacper Cembrowski | @_Diabe | | Przeczytasz w 1 minutę

Resident Evil 2 Remake zadebiutował całkiem niedawno i od razu stał się hitem. Średnia ocen remake’u drugiej części kultowej produkcji z zombie jest przerażająco wysoka. Capcom jednak nie zwalnia tempa i już dzisiaj premierę ma darmowe DLC zatytułowane The Ghost Survivors.

Dodatek będzie zawierał aż trzy nowe historie, które będą przedstawiać alternatywne wydarzenia z Raccoon City. Co ciekawe, wszyscy główni bohaterowie z DLC, według normalnej linii fabularnej, nie uszli z życiem. Pierwsza historia nosi tytuł No Time to Mourn, w której głównym bohaterem będzie Robert Kendo. Druga historia to Forgotten Soldier i wcielimy się w niej w agenta zwanego Ghost. Ostatni scenariusz, Runaway, będzie poświęcony Katherine – córce burmistrza.

Graliście w remake Resident Evil 2? Jeśli nadal nie jesteście pewni, czy warto sięgnąć po najnowszą produkcję Capcomu, zachęcam do sprawdzenia naszej recenzji. Znajdziecie ją pod tym linkiem.

Resident Evil 2 – zwiastun darmowego DLC The Ghost Survivors

Źródło: https://blog.us.playstation.com/2019/02/13/resident-evil-2-dlc-the-ghost-survivors-launches-february-15-on-ps4/

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów