Remnant: From the Ashes – nowa gra od twórców Darksiders 3!

Mikołaj Ciesielski | @MiChU_0l7 | | Przeczytasz w 1 minutę

Perfect World oraz ekipa Gunfire Games, czyli twórcy nadchodzącego Darksiders 3, zapowiedzieli nową grę. Remnant: From the Ashes, bo taki tytuł będzie nosić wspomniana produkcja, zadebiutuje w 2019 roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Remnant: From the Ashes jest trzecioosobową strzelanką osadzoną w postapokaliptycznym świecie. Ziemia zostaje opanowana przez istoty z innego wymiaru. Gracze będą przemierzać świat z dynamicznie generowanymi poziomami, pełnymi różnego rodzaju broni i sprzętu, który pomoże im przetrwać. Gra zaoferuje system craftingu, a także możliwość rekrutacji ludzi do swojej bazy oraz jej rozbudowę. Nie zabraknie również rozwoju postaci.

Twórcy zapowiedzieli, że już podczas tegorocznych targów Gamescom, które odbędą się w sierpniu, dostępne będzie demo ich gry. Pozostaje tylko czekać na kolejne informacje i fragmenty rozgrywki z Remnant: From the Ashes. Poniżej znajdziecie zwiastun, który trafił do sieci wraz z przedstawionymi wyżej szczegółami.

Remnant: From the Ashes – zwiastun

Remnant: From the Ashes – Galeria:

Źródło: https://gematsu.com/2018/07/perfect-world-and-gunfire-games-announce-co-op-shooter-remnant-from-the-ashes-for-ps4-xbox-one-and-pc

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów