Darksiders II: Deathinitive Edition pojawi się na Nintendo Switch już we wrześniu

Kacper Cembrowski | @_Diabe | | Przeczytasz w 1 minutę

Jak ogłosił wydawca, studio THQ Nordic, oraz deweloper, Gunfire Games, Darksiders II: Deathinitive Edition pojawi się na najnowszej konsoli z rodziny Nintendo. Produkcja będzie dostępna zarówno w wersji fizycznej, jak i cyfrowej. Tytuł wyceniony jest na €29.99, czyli około 130 PLN, i będzie dostępny na Switchu już 26 września.

Druga część Darksiders pojawiła się pierwotnie w 2012 roku na komputerach osobistych z systemem Windows oraz konsolach PlayStation 3, Xbox 360 i Wii U. Deathinitive Edition zadebiutowało w 2015 roku na PC i konsolach nowej generacji. Teraz nadszedł czas na Switcha.

Darksiders 3 – nasza recenzja

THQ Nordic niedawno zapowiedziało nową grę z uniwersum Darksiders o podtytule Genesis. Gameplay możecie obejrzeć klikając w ten link, a jeśli jesteście zainteresowani tym, jak prezentują się dwie różne wersje specjalne, to zachęcam do kliknięcia tutaj.

Zwiastun wersji na Switcha

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów