Red Dead Online z nową aktualizacją. Rockstar dodaje tryb battle royale?

Mikołaj Ciesielski | @MiChU_0l7 | | Przeczytasz w 2 min.
Red Dead Online
Red Dead Online

Rockstar cały czas pracuje nad usprawnieniem rozgrywki w sieciowym trybie Red Dead Redemption 2. Efektem tych prac jest najnowsza aktualizacja do Red Dead Online, która dodaje do gry nowy tryb. Nosi on nazwę „Gun Rush” i raczej nietrudno zauważyć jego podobieństwo do trybów battle royale.

„Gun Rush” to tak naprawdę właśnie battle royale dla Red Dead Online. Jego zasady nie różnią się od pozostałych przedstawicieli tego wariantu zabawy. Gracze znajdujący się na mapie walczą o przetrwanie, a zwycięży ten, który pozostanie przy życiu jako ostatni. W „Gun Rush” bawić się może jednocześnie 32 graczy, a tryb pozwala na zabawę drużynową, jak i solową.

Firma Rockstar przedstawiła również plany na przyszłość. Deweloperzy zapowiedzieli, że w najbliższym czasie do Red Dead Online dodane zostaną kolejne dwa tryby – Races oraz Showdown. Nie zabraknie również nowych ubrań oraz emotikon. Co najważniejsze jednak, Rockstar zapowiedział kilka istotnych zmian, które będą wprowadzone za sprawą opinii graczy. Są to m.in.:

  • Codzienne wyzwania
  • Zmiany dotyczące systemu prawa (popełnienie przestępstwa będzie skutkować otrzymaniem grzywny. Zbyt długie zwlekanie z jej zapłatą sprawi, że za graczem zaczną podążać łowcy nagród, którzy zmuszą go do zapłacenia grzywny lub ucieczki)
  • Zmiana systemu pokazywania innych graczy na mapie (na mapie będą widoczni jedynie ci gracze, którzy znajdują się w najbliższej odległości)
  • Wprowadzenie umiejętności, która pozwoli na rozpoznawanie graczy, którzy bez skrupułów mordują innych. Gracz ten będzie miał wówczas ciemniejsze oznaczenie na mapie i widoczny będzie na niej z większej odległości

Ponadto Rockstar podkreślił, że pracują nad wieloma innymi rzeczami, które mają trafić do Red Dead Online jeszcze w tym roku. Deweloperzy zapowiadają, że w sieciowej wersji Red Dead  Redemption 2 pojawią się nowe tryby oraz wyścigi, nie zabraknie miejsca na dynamiczne wydarzenia dostępne w całym świecie oraz nowe ubrania oraz bronie.  W grze pojawią się także nowe misje od znanych i lubianych postaci.

Źródło: https://www.rockstargames.com/newswire/article/60804/Red-Dead-Online-Beta-Update

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów