Red Dead Redemption 2 w końcu poprawnie działa z HDR

Krzysztof Borek | @krzysiek_borek | | Przeczytasz w 1 minutę
Red Dead Redemption
Red Dead Redemption

Red Dead Redemption 2 od dłuższego czasu miało problemy z poprawnym działaniem po włączeniu opcji HDR. Najnowsza aktualizacja produkcji Rockstar Games w końcu naprawiła ten problem.

Wcześniej ciężko było grać z włączonym HDR, ale wielu użytkowników zdecydowało się na ustawić wszystko na własną rękę. Nie każdy będzie umiał to zrobić, ale w tej chwili nie ma to sensu, ponieważ po 7 miesiącach od premiery Rockstar wydało aktualizację.

Title Update 1.09 wprowadza „Game HDR”, a do tej pory dostępny był tylko „Cinematic HDR”. Gracze po zaktualizowaniu gry będą mogli wybrać jeden z trybów wyświetlania według własnych preferencji.

Poprawki dla trybu jednego gracza to nie wszystko, ponieważ po zaktualizowaniu gry pojawi się mnóstwo nowej zawartości w Red Dead Online. Ponadto obecna aktualizacja oznacza, że tryb dla wielu graczy wyszedł z fazy testowej.

Warto dodać, że Red Dead Online jest grywalne bez aktywnej subskrypcji PlayStation Plus.

Źródło: https://twistedvoxel.com/red-dead-redemption-2-hdr-fixed/

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów