Red Dead Online niebawem wyjdzie z fazy testowej

Krzysztof Borek | @krzysiek_borek | | Przeczytasz w 1 minutę
Red Dead Redemption 2

Red Dead Online jest jeszcze w fazie testów na PlayStation 4 i Xboksie One, ale Take-Two Interactive w ostatniej rozmowie związanej z finansami potwierdziło, że tryb dla wielu graczy opuści niebawem fazę testową.

Strauss Zelnick potwierdził, że nastąpi do jeszcze w tym kwartale fiskalnym, który kończy się pod koniec czerwca bieżącego roku. Element związany z rozgrywką dla wielu graczy doczekał się wielu poprawek od momentu jego wprowadzenia.

Zelnick uważa, że Red Dead Online radzi sobie lepiej od GTA Online w tym samym okresie od debiutu. Warto dodać, że Take-Two w ostatnich latach sporo zarabiało właśnie na GTA Online, więc oczekiwania wobec drugiej gry w podobnej formule są spore.

Red Dead Redemption II zostało wydane w październiku zeszłego roku na PlayStation 4 i Xboksie One. Od momentu premiery gra rozeszła się w liczbie 24 milionów.

Źródło: https://www.psu.com/news/red-dead-online-leaving-beta/

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów