Razer wypuścił na rynek kontroler Raiju Mobile

| @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Razer Raiju Mobile
Razer Raiju Mobile

Firma Razer powiadomiła dzisiaj o wypuszczeniu na rynek kontrolera Raiju Mobile. Sprzęt wspólnie z nowym Razer Phone 2 i słuchawkami Hammerhead USB-C ANC, tworzy świetny zestaw dla graczy preferujących rozgrywkę mobilną.

Pad Raiju Mobile zaprojektowano z myślą o sterowaniu w grach mobilnych. Swobodną rozgrywkę  zapewnia specjalny uchwyt na telefon, łączący się za pomocą Bluetooth. Projektanci zastosowali regulowany uchwyt, dzięki temu gracze mogą liczyć na zwiększoną precyzję i idealne kąty widzenia podczas grania. Kontroler posiada cztery konfigurowalne przyciski wielofunkcyjne, przyciski Mecha-Tactile, ograniczniki skoku triggerów, a także regulowany uchwyt na telefon. Dzięki dedykowanej aplikacji mobilnej pad może być dowolnie skonfigurowany.

Razer Raiju Mobile obsługuje flagowe telefony z systemem Android i największe tytuły spośród gier moblinych, w tym Vainglory, Lineage 2, Dead Trigger 2, Gear-Club i wiele innych.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

TWEETS

Battlefield V zajmie zaledwie 32GB na dysku konsoli - https://t.co/WltW30MmxS https://t.co/tGjuXqIRJT
Path of Exile zmierza na PlayStation 4 - https://t.co/IF4VJjvs1a https://t.co/x9R6RgijYG

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch