Rainbow Six Siege otrzyma wsparcie dla cross-play?

Krzysztof Borek | @krzysiek_borek | | Przeczytasz w 1 minutę
Rainbow Six Siege

Od premiery Rainbow Six Siege minęły już ponad trzy lata, ale olbrzymia baza graczy motywuje Ubisoft do systematycznego wspieranie taktycznego FPS-a. Francuska firma nie wyklucza dodania w przyszłości wsparcia dla rozgrywki cross-play. Wiadomo, że nie nastąpi to z dnia na dzień, ale Xavier Marquis tego nie wyklucza.

W wywiadzie dla magazynu Stevivor podczas Six Invtational w Australii, Xavier Marquis powiedział, że myśli nad dodaniem możliwości rozgrywki międzyplatformowej. Deweloper obecnie przygląda się temu trendowi i cieszy go, że coraz więcej studiów deweloperskich i producentów konsol się na to decyduje.

Warto zaznaczyć, że wypowiedź nie oznacza rozpoczęcia prac nad wdrożeniem cross-play, ale studio bierze takie rozwiązanie pod uwagę. W najbliższym czasie nie ma szans na wdrożenie tego elementu do gry, ale być może kiedyś to nastąpi.

Źródło: https://www.playstationlifestyle.net/2019/03/05/rainbow-six-siege-cross-play/#/slide/1

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów