Rage 2 z trwającym niemal 18 minut fragmentem rozgrywki

Mikołaj Ciesielski | @MiChU_0l7 | | Przeczytasz w 1 minutę
Rage 2
Rage 2

W sieci pojawił się nowy materiał przedstawiający rozgrywkę w Rage 2. Na trwającym niemal 18 minut wideo możemy przyjrzeć się potyczkom z oponentami. Ponadto sprawdzimy jak, w grze przygotowywanej przez Avalanche Studios oraz id Software, działają pojazdy.

Opublikowany fragment pozwala także zaobserwować niektóre z szalonych umiejętności, które posiada kierowana przez gracza postać. Nie brakuje również spokojnej eksploracji terenu.

Jeśli rozważacie zakup opisywanego tytułu, to poniższy materiał jest świetną okazją, aby przyjrzeć się najważniejszym mechanikom gry.

Warto również wspomnieć, że nadchodząca produkcja id Software oraz Avalanche Studios ma działać na konsolach PlayStation 4 Pro i Xbox One X w 60 klatkach na sekundę. Niestety zabraknie wsparcia dla rozdzielczości 4K.

Rage 2 zmierza na komputery osobiste, a także konsole PlayStation 4 i Xbox One. Premiera 14 maja.

Rage 2 –  fragment rozgrywki

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów