Rage 2 – zwiastun tłumaczący, na czym polega gra

Mikołaj Ciesielski | @MiChU_0l7 | | Przeczytasz w 1 minutę
Rage 2
Rage 2

Wydawca gry, Bethesda Softworks, opublikował nowy zwiastun Rage 2. Materiał tłumaczy, czym tak właściwie jest najnowsza produkcja Avalanche Studios i id Software.

Wideo informuje nas przede wszystkim, że nie musimy znać wydarzeń przedstawionych w pierwszej części, aby dobrze bawić się w kontynuacji, ponieważ Ziemia pogrążyła się w anarchii po uderzeniu asteroidy.

Zwiastun zapewnia również, że tytuł przygotowywany przez Avalanche Studios i id Software jest „szaloną strzelanką” z otwartym światem. Ponadto dostajemy w nim obietnice, że podczas rozgrywki dotrzemy do każdego miejsca na mapie.

Film prezentuje także spory arsenał broni. W walce z bandytami i mutantami będziemy mogli skorzystać z „cholernie wielkich giwer”.

Nie zabraknie również specjalnych narzędzi zagłady, takich jak wyrzutnia grawitacyjna czy rewolwer, który podpala trafiony cel. Oprócz tego, do dyspozycji gracza zostaną oddane również nadnaturalne moce.

Warto wspomnieć, że kilka dni temu do sieci trafił 18-minutowy materiał, zawierający fragmenty rozgrywki z nadchodzącej gry Avalanche Studios i id Software.

Rage 2 zmierza na komputery osobiste, a także konsole PlayStation 4 i Xbox One. Premiera 14 maja.

Czym jest Rage 2?

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów