Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PC

Rage 2 – zwiastun tłumaczący, na czym polega gra

Rage 2
Rage 2

Wydawca gry, Bethesda Softworks, opublikował nowy zwiastun Rage 2. Materiał tłumaczy, czym tak właściwie jest najnowsza produkcja Avalanche Studios i id Software.

Wideo informuje nas przede wszystkim, że nie musimy znać wydarzeń przedstawionych w pierwszej części, aby dobrze bawić się w kontynuacji, ponieważ Ziemia pogrążyła się w anarchii po uderzeniu asteroidy.

Zwiastun zapewnia również, że tytuł przygotowywany przez Avalanche Studios i id Software jest „szaloną strzelanką” z otwartym światem. Ponadto dostajemy w nim obietnice, że podczas rozgrywki dotrzemy do każdego miejsca na mapie.

Film prezentuje także spory arsenał broni. W walce z bandytami i mutantami będziemy mogli skorzystać z „cholernie wielkich giwer”.

Nie zabraknie również specjalnych narzędzi zagłady, takich jak wyrzutnia grawitacyjna czy rewolwer, który podpala trafiony cel. Oprócz tego, do dyspozycji gracza zostaną oddane również nadnaturalne moce.

Warto wspomnieć, że kilka dni temu do sieci trafił 18-minutowy materiał, zawierający fragmenty rozgrywki z nadchodzącej gry Avalanche Studios i id Software.

Rage 2 zmierza na komputery osobiste, a także konsole PlayStation 4 i Xbox One. Premiera 14 maja.

Czym jest Rage 2?

Advertisement. Scroll to continue reading.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zobacz także...

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

Advertisement